• fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing

dealers

Onze merken zijn verkrijgbaar bij de volgende dealers

Zoek een voorraadhoudende dealer per merk, klik op een van de links hieronder



Aeron Gieken en extenties                     Aeron

Animal Wetsuits                                      


Airush Kiteboarding                               



Severne Sails                                          
Severne Sails


Starboard Windsurfing                           
Starboard windsurfing

Starboard Stand Up Paddle                    
Starboard Stand Up Paddle

Victoria Skimboards                            

                                       
                                                                                                                                              

Totale dealerlijst


Aeron dealers Benelux

www.aeronsport.com




Funsport Makkum www.funsportmakkum.nl 0515-231085
Hightide Surfshop Ijmuiden www.hightidesurfshop.nl  0255-512494
Intersurf Sneek www.intersurfsneek.nl 0515-421900
Kater Alkmaar www.kater.nl 072-5401428
Kater Hippolytushoef www.kater.nl 0227-592840
Vertigo Sports www.vertigo-sports.com 0113-371540
Siem de Jong Delft www.siem.nl 015-2618000
Surfcenter.nl Steendam www.surfcenter.nl 0598-431567
Surfcentrum Brouwersdam www.brouwersdam.nl 0111-671480
Telstarsurf Harderwijk www.telstarsurf.nl 0341-553320
Topsurf Vinkeveen www.topsurf.nl 0294-291812
Van Bellen Willemstad www.vanbellen.nl 0168-473220
Van Nierop Roermond www.windsurfcenter-roermond.nl 0475-316852
Van Weeghel Katwijk www.vanweeghel.nl 071-4013316
Windsurfing Renesse www.windsurfingrenesse.nl 0111-462702
België

Fly High Sports Oostduinkerke www.flyhigh.be 0032-473958993
Espace Fun Surfshop By Wind'n'Surf www.ecpacefunsurfshop.be0032 472785541
Passion Brussel www.passion.be 0032-26604606
Sailing Vosselaar www.sailing-vosselaar.be 0032-14611956



Airush dealers Benelux

www.airush.com

Coraaltje Callantsoog  www.vliegers.com 0224‐582650
Intersurf Sneek www.intersurfsneek.nl 0515-421900
Kitestuff.nl www.kitestuff.nl 0117-720336
Misty Cliffs www.supking.nl 06-55165565
Surfsports.nl Sceveningen www.surfsports.nl 06-54221601
Telstarsurf Harderwijk www.telstarsurf.nl 0341-553320
Van den Berg Surf www.vandenbergsurf.nl 0229-219913
België

Fly High Sports Oostduinkerke www.flyhigh.be 0032-473958993
Espace Fun Surfshop By Wind'n'Surf www.ecpacefunsurfshop.be0032 472785541
Sailing Vosselaar www.sailing-vosselaar.be 0032-14611956
Nederlands Antillen

Bonaire Kiteschool www.bonairekiteschool.com 00599 701 7873



Animal Wetsuits dealers Benelux

wetsuits.animal.co.uk

AWA Arnhem www.awa-sports.nl 026-3516016
Burnside Deventer www.burnside.nl 0570‐627437
Boreas Sports Noordwijk www.boreassports.nl 071-3616453
Coraaltje Callantsoog / IJmuiden www.vliegers.com 0255-527874
Esko Diveworld www.eskodiveworld.com 030-6925088
Funsport Makkum www.funsportmakkum.nl 0515-231085
Hightide Surfshop Ijmuiden www.hightidesurfshop.nl  0255-512494
Kater Alkmaar www.kater.nl 072-5401428
Kater Hippolytushoef www.kater.nl 0227-592840
Siem de Jong Delft www.siem.nl 015-2618000
Sportshop Domburg www.sportshopdomburg.nl 0118-586012
Surfcenter.nl Steendam www.surfcenter.nl 0598-431567
Surfcentrum Brouwersdam www.brouwersdam.nl 0111-671480
Topsurf Vinkeveen www.topsurf.nl 0294-291812
Van Bellen Willemstad www.vanbellen.nl 0168-473220
Van den Berg Hoorn www.vandenberg-surf.nl 0229-219913
Van den Berg Zandvoort www.vandenberg-surf.nl 023-5718600
Van Nierop Roermond www.windsurfcenter-roermond.nl 0475-316852
Vertigo Sports Kamperland www.vertigo-sports.com 0113-371540
België

De Weert Sport Oostende www.deweertsport.be 0032-59805289
Fly High Sports Oostduinkerke www.flyhigh.be 0032-473958993
Sailing Vosselaar www.sailing-vosselaar.be 0032-14611956



Severne Sails dealers Benelux

www.severnesails.com

Essential Store Scheveningen www.essentialstore.nl 06-26096360
Hightide Surfshop IJmuiden www.hightidesurfshop.nl  0255-512494
Intersurf Sneek www.intersurfsneek.nl 0515-421900
Kater Alkmaar www.kater.nl 072-5401428
Kater Hippolytushoef www.kater.nl 0227-592840
Surfcenter.nl Steendam www.surfcenter.nl 0598-431567
Siem de Jong www.siem.nl 0111-671480
Telstarsurf Harderwijk www.telstarsurf.nl 0341-553320
Topsurf Vinkeveen www.topsurf.nl 0294-291812
Van Bellen Willemstad www.vanbellen.nl 0168-473220
Van Nierop Roermond www.windsurfcenter-roermond.nl 0475-316852
Van Weeghel Katwijk www.vanweeghel.nl 071-4013316
Vertigo Sports Kamperland www.vertigo-sports.com 0113-371540
België

De Weert Sport Oostende www.deweertsport.be 0032 59805289
Fly High Sports Oostduinkerke www.flyhigh.be 0032 473958993
Espace Fun Surfshop By Wind'n'Surf www.ecpacefunsurfshop.be 0032 472785541
Passion Brussel www.passion.be 0032 26604606



Starboard Stand Up Paddle dealers Benelux
www.star-board-sup.com

AWA www.awa-sports.nl 026-3516016
Funsport Makkum www.funsportmakkum.nl 0515-231085
Hightide Surfshop IJmuiden www.hightidesurfshop.nl  0255-512494
Intersurf Sneek www.intersurfsneek.nl 0515-421900
Kater Alkmaar www.kater.nl 072-5401428
Kater Hippolytushoef www.kater.nl 0227-592840
Roha Active Sports Kamperland www.roha.eu 0113-371540
Siem de Jong Delft www.siem.nl 015-2618000
Supboardshop.nl www.supboardshop.nl 085-4010299
Supking.nl www.supking.nl 06-55165565
Telstarsurf Harderwijk www.telstarsurf.nl 0341-553320
Topsurf Vinkeveen www.topsurf.nl 0294-291812
Van den Berg Hoorn www.vandenberg-surf.nl 0229-219913
Van den Berg Zandvoort www.vandenberg-surf.nl 023-5718600
Van Weeghel Katwijk www.vanweeghel.nl 071-4013316
België

Fly High Sports Oostduinkerke www.flyhigh.be 0032-473958993
Espace Fun Surfshop By Wind'n'Surf www.ecpacefunsurfshop.be0032 472785541
Kanocenter.be Betekom www.kanocenter.be 0032-16535890
Passion Duinbergen  www.passion.be 0032-50623262



Starboard Windsurf dealers Benelux

www.star-board.com

AWA Arnhem www.awa-sports.nl 026-3516016
Essential Store Scheveningen www.essentialstore.nl 06-26096360
Funsport Makkum www.funsportmakkum.nl 0515-231085
Hightide Surfshop IJmuiden www.hightidesurfshop.nl  0255-512494
Intersurf Sneek www.intersurfsneek.nl 0515-421900
Kater Alkmaar www.kater.nl 072-5401428
Kater Hippolytushoef www.kater.nl 0227-592840
Siem de Jong Delft www.siem.nl 015-2618000
Surfcenter.nl Steendam www.surfcenter.nl 0598-431567
Surfcenter IJburg www.surfcenterijburg.nl 06-13056663
Surfcentrum Brouwersdam www.brouwersdam.nl 0111-671480
Telstarsurf Harderwijk www.telstarsurf.nl 0341-553320
Topsurf Vinkeveen www.topsurf.nl 0294-291812
Van Bellen Willemstad www.vanbellen.nl 0168-473220
Van den Berg Hoorn www.vandenberg-surf.nl 0229-219913
Van den Berg Zandvoort www.vandenberg-surf.nl 023-5718600
Van Gent Rosmalen www.vangentsurfensnow.nl 073-5212787
Van Weeghel Katwijk www.vanweeghel.nl 071-4013316
Vertigo Sports Kamperland www.vertigo-sports.com 0113-371540
Windsurfing Renesse www.windsurfingrenesse.nl 0111-462702
België

De Weert Sport Oostende www.deweertsport.be 0032 59805289
Fly High Sports Oostduinkerke www.flyhigh.be 0032 473958993
Espace Fun Surfshop By Wind'n'Surf www.ecpacefunsurfshop.be0032 472785541
Passion Brussel www.passion.be 0032 26604606



Victoria Skimboards dealers Benelux

www.vicskim.com

Athleteshop

www.athleteshop.nl  +31-(0)50 5497118
Hightide Surfshop Ijmuiden www.hightidesurfshop.nl  0255-512494
Intersurf Sneek www.intersurfsneek.nl 0515-421900
Kater Alkmaar www.kater.nl 072-5401428
Kater Hippolytushoef www.kater.nl 0227-592840
Telstarsurf www.telstarsurf.nl 0341-553320
Sportshop Domburg www.sportshopdomburg.nl 0118-586012
Van den Berg Hoorn www.vandenberg-surf.nl 0229-219913
Van den Berg Zandvoort www.vandenberg-surf.nl 023-5718600
Van Weeghel Katwijk www.vanweeghel.nl 071-4013316
Windsurfing Renesse www.windsurfingrenesse.nl 0111-462702
België

De Weert Sport Oostende www.deweertsport.be 0032-59805289
Fly High Sports Oostduinkerke www.flyhigh.be 0032-473958993
Sailing Vosselaar www.sailing-vosselaar.be 0032-14611956


Starboard, Severne, Airush. Fox sports staat voor windsurfen, kitesurfen en sup (stand up paddling)