• fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing

scholen

Wind- en kitesurf scholen in Nederland en België


Klik hier voor een lijst met WINDSURFSCHOLEN en contactgegevens  

start windsurfing

Klik hier voor een lijst met KITESURFSCHOLEN en contactgegevens

kite school






Kitesurfscholen Nederland






Skyhigh Watersportacademy www.skyhigh-kitesurfschool.nl Workum 06-46222728
Rintsje Bosch kitesurfing www.rintsjebosch.com Friesland 06-51693185
3SCape – Sjoerd’s Surf School www.3scape.nl Amsterdam/Kust 06-24876264
Kitesurfschool Splash www.kitesurfschoolsplash.nl Noord Holland 06-27972534








Kitesurfscholen België


Surf & Kite Promotions www.surf-kitepromotion.be mobiel +32 473961357
Mojo's Kitesurfschool www.kokoloco.be/watersport/kitesurfen Westende  +32 472 84 36 09



Windsurfscholen Nederland






CWO / VDWS Scholen


Funsport Makkum www.funsportmakkum.nl Makkum 0515-231085
Schotsman Watersportcentrum www.schotsmanwatersport.nl Kamperland 0113-372810
Sky High Workum www.skyhigh-kitesurfschool.nl Workum 06-46222728 
Skills Sports www.skillssports.nl Friesland / mobiel 06-30414876
Surf- en Cat camp veluwemeer www.surfcamp-veluwemeer.de Biddinghuizen
Surfschool Giethoorn www.surfschoolgiethoorn.nl Giethoorn 0521-361555
VWDTP Paterswolde www.vwdtp.nl Haren 050-3091366
Watersport Acedemy De Kaag www.dekaag.nl Kaag 0252-544333
Watersportcentrum Cnossen www.cnossenleekstermeer.nl Roden/Nietap 0594-512073
Watersportcentrum Sloterplas www.watersportcentrumsloterplas.nl Amsterdam 020-6176041
Watersportcentrum 't Garijp www.garijp.nl Goingaryp 0566-689396
Windsurfschool Veerse Dam www.windsurfschool.nl Kamperland 06-42835747
Zeil en surfcentrum Brouwersdam www.brouwersdam.nl Ouddorp 0111 671480 
Zeil-en surfschool de Lauwer www.delauwer.nl Lauwersoog 0519-349000
Zeil-en surfschool Neptunus www.zeilschool-neptunus.nl Idskenhuizen 0513-431603
Zeil-en surfschool Oer 't Hout www.oerthout.nl Grou 0566-621528
Zeilinstituut de Bird www.debird.nl Heeg 0515-443344
Zeilscholen.nl www.zeilscholen.nl Friesland 0515-745020
Zeilschool Aalsmeer www.zeilschoolaalsmeer.nl Aalsmeer 0297-320122
Zeilschool de Vinkeveenseplassen www.zeilschoolvinkeveen.nl Vinkeveen 0297-262200
Zeilschool het Uitgeestermeer www.zhu.nl Uitgeest 0251-315197
Zeilschool Pean www.pean.nl Akkrum-Nes 0566-631262
Zeilschool Zuidlaardermeer www.zeilschoolzuidlaardermeer.nl Midlaren 050-4092379




Algemeen scholen


Molecaten park Hooghebijsschel www.hooghebijsschel.nl Nunspeet 0341-252406
PZV De Wielen www.windsurfnet.nl Leeuwarden 0511-435000
Surfcenter.nl www.surfcenter.nl Steendam 0598-431567
Surfcenter IJburg www.surfcenterijburg.nl Amsterdam
Van Nierop Roermond www.windsurfcenter-roermond.nl Roermond 0475-316852
Van Vliet Zoetermeer www.funsportvanvliet.nl Zoetermeer 079-3420046
Watersport Amstelveen www.wsawatersport.nl Amstelveen 020-6472508
Windsurfvereniging Goirle www.wsvg.nl Goirle 0135-347628
Zeil-en surfschool Tack & Jibe www.tack-jibe.nl Zeewolde 0613257119




Windsurfscholen België






Surf & Kite Promotion www.surf-kitepromotion.be Mobiele school +32 473961357
Windsurfclub Absolut www.absolut.be Oudenaarde +32 473629916







Starboard, Severne, Airush. Fox sports staat voor windsurfen, kitesurfen en sup (stand up paddling)