• fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing
  • fox sports Starboard windsurfing

testcentra

Starboard Stand Up Paddle Centers
De volgende centers hebben bieden Starboard Stand Up Paddle boards aan in de verhuur of in combinatie met
demo's, clinics, activiteiten.        klik op de link
Starboard Stand Up Paddle Centers


Starboard / Severne Sails Windsurf Centers
De volgende centers hebben bieden Starboard windsurf boards aan in de verhuur of in combinatie met
demo's, clinics, activiteiten.        klik op de link

Starboard / Severne Sails Windsurf Centers Starboard windsurfing Severne Sails

Airush kitesurf test en verhuur
De volgende contacten bieden Airush kites/boards aan voor test en/of verhuur. klik op de link

Airush test / verhuur locaties     





Starboard / Severne Sails centers Benelux

Starboard / Severne only


Schotsman Watersportcentrum www.schotsmanwatersport.nl Kamperland 0113-371540




Funsport Makkum www.funsportmakkum.nl Makkum 0515-231085
Surfcentrum Brouwersdam www.brouwersdam.nl Ouddorp 0111-671480 
Surfcenter IJburg www.surfcenterijburg.nl Amsterdam
Surfcenter.nl Steendam www.surfcenter.nl Steendam 0598-431567
Van Nierop Roermond www.windsurfcenter-roermond.nl Roermond 0475-316852
België


Starboard / Severne only


Espace Fun  www.espacefun.be Froidchapelle 0032 485919990 
Lac Léau d"Heure










Airush test centers Nederland


Skyhigh Workum   www.skyhigh-kitesurfschool.nl
06-46222728
Surfsports.nl Sceveningen www.surfsports.nl
06-54221601
Airush test center België


Fly High Sports Oostduinkerke www.flyhigh.be
0032-473958993








Starboard Stand Up Paddle centers Nederland

Coraaltje Callantsoog www.vliegers.com Callantsoog 0224-582650
Funsport Makkum www.funsportmakkum.nl Makkum 0515-231085
Hart Beach Shop www.hartbeach.nl Scheveningen 070-3545583
JoSUP Stand Up Paddle School www.josup.nl Noord Holland 06-16626256
Lake People Giethoorn www.lakepeople.nl Giethoorn 06-41525859
Ottenhome Heeg Events www.ottenhomeheegevenementen.nl Heeg 0515-442898
Paal 9 Texel www.paal9.nl Den Hoorn 0222-319309
Sportshop Domburg www.sportshopdomburg.nl Domburg 0118-586012
Supexperience Groningen www.supexperience.nl Groningen 06-83982056
Supsurfing Noordwijk www.suplessen.nl Bollenstreek 06-51129383
Surfcenter Ijburg www.surfcenterijburg.nl Amsterdam 06-13056663
Surfcentrum Brouwersdam www.brouwersdam.nl Ouddorp 0111 671480 
The Spot Zandvoort www.gotothespot.com Zandvoort 023-5717600
Topsurf Vinkeveen www.topsurfvinkeveen.nl Vinkeveen 0294-291812
Van Nierop Roermond www.windsurfcenter-roermond.nl Roermond 0475-316852
België


Surfschool.be www.surfschool.be Oostduinkerke 0032 494332756
Espace Fun Lac Léau d"Heure www.espacefun.be Froidchapelle 0032 485919990


Starboard, Severne, Airush. Fox sports staat voor windsurfen, kitesurfen en sup (stand up paddling)